• Тайны киевских свалок: в мусоре находят деньги, а отходы превращают в материал для стройки дорог

    Каждое утро (день, вечер) мы вытряхиваем кулек из мусорного ведра, завязываем его поплотнее и, чертыхаясь, отправляемся к контейнеру. Там он смешивается с другими такими же кульками, контейнер закрывается, а часов в пять-шесть утра нас будит задорный утренний лязг мусоровоза, который отправляет все добро... Кстати, а куда он все отправляет? Корреспондент "Сегодня" прокатился на мусоровозе, побывал на свалке и сортирующем предприятии и узнал, чем отличается понедельничный мусор от пятничного.

    Опубликовано 08.01.2015 10:03 Подробнее ...

ШУ "Покровське" може отримати гарантію довгострокового розвитку

ШУ Покровське

ШУ "Покровське" з приходом сильного інвестора в особі групи "Метінвест" отримає гарантійний поліс довгострокової зайнятості. Об этом сообщает bizcentr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це пише Мінпром у статті "Покровський горизонт". Як зазначається, на початку 2019 року ШУ "Покровське" здало в експлуатацію нову лаву на південній панелі блоку №10, запаси якої становлять понад 1 мільйон тонн вугілля. Навесні – ще одну. Загалом протягом 2019 року планується облаштувати 5 нових лав. У травні поточного року до Покровська прибув новий прохідницький комбайн П-315, аналогів якому немає в Україні. Його близько року будували на Новокраматорському машинобудівному заводі спеціально під параметри покровських горизонтів.

Перед цим шахтоуправління закупило кілька нових очисних комбайнів польського та чеського виробництва. А з метою підвищення безпеки в шахтах були придбані 2 німецьких дегазаційних верстата і 10 бурових. В цілому лише у 2019 році на закупівлю нового обладнання і технологій підприємство має намір витратити понад 700 мільйонів гривень.

Паралельно зі збільшенням потужностей "Покровське" і створює нові робочі місця в регіоні. У порівнянні з показником 2017 року середньооблікова чисельність працівників шахтоуправління зросла майже на 300 осіб, впритул наблизившись до 7-тисячної позначки, а середня зарплата зросла за минулий рік на 25%. Аналогічний тренд поширюється і на господарські суб’єкти, де ш/у є основним власником – Покровську шахтобудівну компанію і збагачувальну фабрику "Свято-Варваринскую".

Як відзначають в "Метінвесті", у разі отримання повного контролю над ш/у "Покровське" група має намір повністю відновити виробництво дефіцитного вугілля марки К. Це у свою чергу гарантує співробітникам шахтоуправління збереження робочих місць, а бюджету країни обіцяє додаткові податкові надходження. І природно, такий симбіоз принесе додаткові соціальні інвестиції в місто Покровськ, для якого шахта є найбільшим промисловим підприємством і головним роботодавцем.


Джерело статті: “http://24tv.ua/shu_pokrovske_mozhe_otrimati_garantiyu_dovgostrokovogo_rozvitku_n1169202”

Вход

Меню пользователя

 

Вам надоело смотреть телевизор и слушать радио? Надоело то, что вас принимают за лоха, втюхивая всяческую дрянь? Откажитесь! Сайт Манипулятор расскажет вам подробно о том, что же на самом деле происходит с медиа, зачем и для кого они цинично подтасовывают факты и когда это все закончится.
На Манипуляторе — всегда свежие обзоры прессы, дайджесты с теле- и радиопередач, последние сводки от международных информационных агенств. Хватит быть ведомым — становись манипулятором. Только так, проникнув в структуру и проникнувшись образом мысли, ты сможешь понять, как тобой манипулируют.