Welcome!

Олег Скрипка відповів, чи підуть його сини воювати на фронт: «Зараз мої хлопці вчаться, а як буде далі — побачимо»

Читать на русском

Олег Скрипка відповів, чи підуть його сини воювати на фронт: «Зараз мої хлопці вчаться, а як буде далі — побачимо»

Олег Скрипка відповів, чи підуть його сини воювати на фронт: «Зараз мої хлопці вчаться, а як буде далі — побачимо »

Музикант є батьком чотирьох дітей. Скрипка зазначив, що його сини ще не призовного віку, наразі вони навчаються.

Український музикант-мультиінструменталіст, композитор і лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповів, чи підуть його сини воювати на фронт. У нього в перший день війни була відверта розмова з рідними, і сімʼя вирішила залишитися в столиці, поділився артист на каналі "У ліжку".

Відомо, що співак є багатодітним батьком і виховує чотирьох дітей: 18-річного сина Романа, 16-річного Устима, 13-річну доньку Олесю й 11-річну Зоряну. За його словами, вранці, коли почалася війна, родина вирішила, що нікуди не поїде. Так вони залишилися в Києві, потім він разом із хлопцями займався волонтерством. Він зазначив, що його діти ще не призовного віку, зараз вони вчаться.

"У нас розмова була о 04:30 24 лютого 22-го року, чи їхати за кордон, чи не їхати. Ця розмова була 15 хвилин, моя родина сказала: "Ми всі залишаємося в Києві та будемо тут". Ми з моїми синами волонтерили, робили блокпости, зараз мої хлопці вчаться, а як буде далі — побачимо", — розповів Олег.

Скрипка вважає, що кожен має право самостійно вирішувати, чи йти воювати, чи залишатися в тилу та приносити свою користь.

"У нас демократичне суспільство. Мені ось скоро буде 60 років, тобто я вже можу вирішити, чи їхати мені, чи не їхати. Виловлювати людей на вулиці — це неправильно, але мусить бути в гарному розумінні правильна пропаганда, патріотична пропаганда", — вважає співак.
Экспертно

Поиск

Теги